سامانه مدرسه هوشمند پویان



دبیـرستان غیر دولتی ایرانیان- دوره ی متوسطه اول
 پانل ورود کاربران

 
 تقویم روز
 تابلو اعلانات
 کلاس بندی مدرسه و برنامه دوشنبه اول مهرماه

کلاس هفتم یک

کلاس هفتم دو

کلاس هشتم یک

کلاس هشتم دو

کلاس نهم یک

کلاس نهم دو

محمد جوادابراهیمی

سپهرآریایی فرد

عرفان اصغری

علی    اعلائی

مسعود اصغری

محمد متین آقابابایی

مهدی ابراهیمی

حسین پرنده

امیرمهدی امینی

سیدمحمدبنی الحسینی

مجید     بیگی

علی آقاطاهری

ابوالفضل البومسعود

امیرحسین پرنده

امیرحسین پاکدل

حمید        بیگی

علی    پاشایی

هادی آقاطاهری

حامد   بیاتی

ابوالفضل پیمانی

رضا     پیمانی

سهیل       پرنده

امیرمهدی  پرنده

محمد ارسلان ابراهیمی

مهدی پورمحمدی

امیرحسین جلالی

سجاد حاج هاشمی

امیر     پیمانی

سعید حاج محمودی

ابوالفضل ابوترابی

پیمان تنباکوشناس

عرفان حاج حیدری

رضا     حاجیان

علی    پیمانی

ابوالفضل حاجیان

سجاد     امینی

امیررضاحاجی حیدری

امیرمحمدحاجی کریم

رضا    دهقانی

سهیل      رضایی

امیرحسین حاجیان

آرش    امینی

محمدحسین حاجی هاشمی

حامد حسن پور

محمد جواد  رستمی

مهدی رفیعی

مهدی حاجی کرمی

مهدی     باقری

امیر محمد حدادی

پدرام حیدری

سپهر    رضایی

امیرحسین سمیحی

علی حاجی هاشمی

عرفان بدیعی

نیما دشتبانی

سامان خبازی

محمدجواد  سروری

محمدرضا شفیعی

حسین    رضائی

محمد     بلوری

آرمان  رحیمی

علی سالمی

ایلیا      سعیدی

عرفان صفاری

مهرشاد روح الهی

حامد   پرنده

محمدیاسین زنگ زرد

مهدی سعیدی

حمیدرضا  صفری

عرفان  عابدی

علیرضا   زرگران

مهدی جوهری

سهیل   سرخیان

میثم شکرانی

سجاد  عروجی

عماد       عادلی

ابراهیم   زیاری

نیما       حبیبی

امیرمحمد شاه نظری

سعید شیروی

امیرحسین عزیزی

سهیل علی شاهی

محمدمهدی سعیدی

ابوالفضل حسن زاده

امیرمحمد صادقپور

امیرعلی صادقیان

علیرضا  عمادی

محمد حسین فتحیان

امید شاهین

عارف حسینخانی

مهرشاد صفاران

امیرمحمد صادقیان

محمدمعین فتحیان

مسیح    فلاح

معین   شاهین

محمد حشتمی

میثم عشقعلیان

پارسا عباسی

علیرضا  قربانیان

پدرام     قصری

علیرضا   شفیعی

محمدرضا حیدری

میثم  علیزاده

حسین غفوریان

ابوالفضل کارخیران

علی     قصری

محمد متین شیروی

رضا    رضائی

عرفان عموچی

ماهان فاتحی

امیرمحمد کارخیران

هومن   کبیریان

ارمیا    کارخیران

مهدی    سالمی

علی  عموسلطانی

محمدجواد فاتحی

علی      گچ کار

علی مجیری

سیدمحمدعارف مجیدی

شایان صفاران

مهدی قپاندار

رضا فتحیان

رضا  مقصودیان

امیرعباس مختاری

علی   مشتاقی فر

علیرضا عظیمی

امیرعلی کریمیان

امیرحسین کبیریان

امیرعباس   ملکی

مهرشاد معتمدی

حافظ     نبیان

سجاد  فیاض فر

پوریا محمدی

محمدجوادکریمی

امیرحسن نوروزی

مهدی معمارزاده

رضا نصیری

محمد امین قاسمی

امیرمحمدمحمدی نژاد

محمدرضا کریمی

افشین وطنخواه

احسان  نقدعلی

محمد عرفان نعمتی

مهدی قصری

دانیال مرادی

محمدحسن مهری حسینی

ستار یادگاری

اشکان وطنخواه

سینا     نوری

مهران قصری

علی ملاکریمی

سید طاها میرعنایت

 

 

 

محمد امین کمالی

علی نجاری

یونس هادی

 

 

 

 

 

هفتم یک : ریاضی -مطالعات -تفکر

هفتم دو : فیزیک- تفکر - مطالعات

هشتم یک : مکمل -ریاضی -فن آوری

هشتم دو : مطالعات -فارسی-فیزیک

نهم یک : زبان - فیزیک-فارسی

نهم دو : املا-معارف-ریاضی

 
 آنالیز نمرات ترم

مقایسه و رتبه بندی کلاس ها

در نمرات ترم دوم خرداد98

 

رتبه

نام کلاس

معدل

1

هشتم دو

19/26

2

نهم یک

19/09

3

هشتم یک

19/04

4

هفتم یک

18/94

5

نهم دو

18/92

6

هفتم دو

18/73

 

معدل کل مدرسه

19

 

 مقایسه معدل ترم اول با ترم دوم

معدل کل پایه

هفتم

هشتم

نهم

کل مدرسه

ترم اول

18/76

18/81

18/4

18/64

ترم دوم

 

18/83

 

19/15

19/05

19

 

 

 مقام های کسب شده و برنامه های مدرسه

        

مقام های کسب شده توسط دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97

1- مقام دوم دانش آموزان پایه نهم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

2- مقام دوم دانش آموزان پایه هشتم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

3- علیرضا آقامحمدی: نفر اول مسابقات اسکیت استان ، نفر سوم کشور و مقام چهارم مسابقات جهانی مارشال 

4-امیرمهدی پرنده : کلاس هشتم،کسب سه مقام قهرمانی و سه مدال طلا در مسابقات ووشوی قهرمانی کشور و راهیابی به تیم ملی

 5-امیرحسین شیروی: کلاس نهم ، کسب مقام سوم مسابقات لینجای قهرمانی کشور

   6- ایرانیان مقام اول تیم فوتسال پیشکسوتان مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات درچه                             7-علی مجیری: نفر اول مسابقات وزنه برداری مدارس استان

 8- محمدمتین شیروی: کلاس هشتم ، مقام قهرمانی در مسابقات فوتسال نونهالان همراه با تیم ذوب آهن اصفهان در استان و راه یابی به تیم استان     

 9- ایرانیان: مقام سوم تیم فوتبال  مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات اسفریز

10- سهیل علیشاهی: نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  11- محمدجواد رستمی :نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  12- ایرانیان: مقام دوم مسابقات دوومیدانی شهرستان توسط تیم مدرسه

13- هادی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  14- مهدی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  15-دانیال نادری :نفر اول مسابقات نشریه الکترونیکی شهرستان  

16-محمد حسن رضایی : نفر اول مسابقات ساخت دست سازه جشنواره خوارزمی و راهیابی به استان

  17-سیدمحمدعارف مجیدی: کلاس هشتم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 18-مهدی آقاطاهری: کلاس نهم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 19-مهدی رفیعی: کلاس هفتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان

20- سجاد فیاض فر: کلاس هشتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان         

  21-محمد حسن رضایی : نفر دوم قرائت قرآن در پایه ی نهم

  22- امیرحسین حاجی هاشمی: نفر سوم حفظ عمومی قرآن درشهرستان

23- هادی آقاطاهری: نفر سوم حفظ ویژه قرآن درشهرستان

24-محمدمهدی سعیدی: نفر اول مسابقات نقاشی  شهرستان درپایه هشتم   

 

برخی از فعالیت های مدرسه

1-برگزاري نه  آزمون  شامل شش آزمون گزینه دو و سه آزمون پيشرفت تحصيلي2- برگزاري  آزمون هاي مبتكران براي دانش آموزان قوي 3-دادن 12 نوبت كارنامه شامل: شش نوبت كارنامه تشريحي و شش نوبت كارنامه بابت آزمون تستي4- به کارگیری یک مشاور در مدرسه به منظور کم کردن مشکلات دانش آموزان 5- شناسنایی دانش آموزان ضعیف  و ارجاع به مشاور 6-پيگيري  مرتب و منظم امور درسي به كمك خانواده ها  7- برگزاری کلاس های جبرانی در دروس پایه 8- صحبت و مشاوره مدير با دانش آموزان  9-ايجاد محيط رفاقت بين مدير ،معاونين ،دبيران و دانش آموزان10- برگزاري کلاس مکمل در برنامه به منظور گرفتن امتحان و دوره ریاضی          11- برگزاری  کلاس های آموزش روش های مطالعه برای دانش آموزان 12- ثبت نام دانش آموزان در  گروه های درسی دو یا سه نفره  13-بردن دانش آموزان به نماز جمعه 14-برگزاری اردوی باغ ابریشم مخصوص کلاس های هفتم قبل از آغاز سال 15 امتیازدهی و نظرخواهی از دانش آموزان برای انتخاب دبیر در پایان سال    16- نظارت كامل بر روي اخلاق  دانش آموزان در منزل17-برگزاری طرح «همراه من باش» و خواندن درس در مدرسه در ایام امتحانات  18-برگزاری جلسات کارگروه مشاوره برای مادران 19-برگزاری اردوی استخر          20-برگزاری ختم قرآن توسط خانواده ها و دانش آموزان به صورت غير حضوري 21-برگزاری مراسم افطاری به صورت کلاسی 22-رای گیری و انتخاب شورای صلح و دوستی کلاسی و دادن يك سري از اختيارت به شوراي هر كلاس  23-پخت آش رشته برای سلامتی آقا صاحب الزمان(عج) 24-جلسات آموزش روابط اجتماعی و مهارتهای زندگی به دانش آموزان   25-برگزاری  نشست های تربیتی مدیر با دانش آموزان به صورت کلاسی   26-ثبت نام و برگزاری کلاس تری دی مکس در تابستان 27-ثبت نام و برگزاری کلاس تولید محتوا در تابستان 28-جلسات پرسش و پاسخ با دانش آموزان29- برگزاری اردوی شهر دیجیتال30- برگزاری اردوی چادگان  31- برگزاری اردوی پارک   نجف آباد همراه با پخت جوجه کباب توسط دانش آموزان  32- برگزاری جشن تکلیف کلاس های نهم 33-برگزاری مسابقات فوتسال کلاسی  34- برگزاری مسابقه ی فوتبال بین منتخب دبیران و منتخب اولیاء 35-جلسات نقدآزاد با دانش آموزان با عنوان هرچه دل تنگت می خواهد بگو 36- برگزاري اردو هاي يك روزه 37- برگزاري جلسه ی کارگروه مشاوره براي پدران 38-انجام طرح محبوبیت سنجی برای دانش آموزان  39-برگزاری برنامه یدورهم نشینی خانوادگی همراه با افطار به صورت رایگان 40-برگزاری اردوی مادران به صورت رایگان 41-برگزاری مراسم های سه شنبه های مهدویت همراه با پذیرایی42 -  برگزاري جشن بزرگ خانوادگي تلاش براي قبولين خردادماه در سينما فرهنگ 43-برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی     44-برگزاری اردوی مشهد مقدس45- برگزاری مسابقات والیبال کلاسی 46-برگزاری مسابقات هندبال کلاسی

 مدرسه زندگی
 آمار بازدید ها
 نفرات برتر مسابقات سال 98-97

مقام های کسب شده توسط دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97

1- مقام دوم دانش آموزان پایه نهم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

2- مقام دوم دانش آموزان پایه هشتم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

3- علیرضا آقامحمدی: نفر اول مسابقات اسکیت استان ، نفر سوم کشور و مقام چهارم مسابقات جهانی مارشال 

4-امیرمهدی پرنده : کلاس هشتم،کسب سه مقام قهرمانی و سه مدال طلا در مسابقات ووشوی قهرمانی کشور و راهیابی به تیم ملی

 5-امیرحسین شیروی: کلاس نهم ، کسب مقام سوم مسابقات لینجای قهرمانی کشور

   6- ایرانیان مقام اول تیم فوتسال پیشکسوتان مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات درچه                             7-علی مجیری: نفر اول مسابقات وزنه برداری مدارس استان

 8- محمدمتین شیروی: کلاس هشتم ، مقام قهرمانی در مسابقات فوتسال نونهالان همراه با تیم ذوب آهن اصفهان در استان و راه یابی به تیم استان     

 9- ایرانیان: مقام سوم تیم فوتبال  مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات اسفریز

10- سهیل علیشاهی: نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  11- محمدجواد رستمی :نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  12- ایرانیان: مقام دوم مسابقات دوومیدانی شهرستان توسط تیم مدرسه

13- هادی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  14- مهدی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  15-دانیال نادری :نفر اول مسابقات نشریه الکترونیکی شهرستان  

16-محمد حسن رضایی : نفر اول مسابقات ساخت دست سازه جشنواره خوارزمی و راهیابی به استان

  17-سیدمحمدعارف مجیدی: کلاس هشتم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 18-مهدی آقاطاهری: کلاس نهم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 19-مهدی رفیعی: کلاس هفتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان

20- سجاد فیاض فر: کلاس هشتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان         

  21-محمد حسن رضایی : نفر دوم قرائت قرآن در پایه ی نهم

  22- امیرحسین حاجی هاشمی: نفر سوم حفظ عمومی قرآن درشهرستان

23- هادی آقاطاهری: نفر سوم حفظ ویژه قرآن درشهرستان

24-محمدمهدی سعیدی: نفر اول مسابقات نقاشی  شهرستان درپایه هشتم   

 

برخی از فعالیت های مدرسه

1-برگزاري نه  آزمون  شامل شش آزمون گزینه دو و سه آزمون پيشرفت تحصيلي2- برگزاري  آزمون هاي مبتكران براي دانش آموزان قوي 3-دادن 12 نوبت كارنامه شامل: شش نوبت كارنامه تشريحي و شش نوبت كارنامه بابت آزمون تستي4- به کارگیری یک مشاور در مدرسه به منظور کم کردن مشکلات دانش آموزان 5- شناسنایی دانش آموزان ضعیف  و ارجاع به مشاور 6-پيگيري  مرتب و منظم امور درسي به كمك خانواده ها  7- برگزاری کلاس های جبرانی در دروس پایه 8- صحبت و مشاوره مدير با دانش آموزان  9-ايجاد محيط رفاقت بين مدير ،معاونين ،دبيران و دانش آموزان10- برگزاري کلاس مکمل در برنامه به منظور گرفتن امتحان و دوره ریاضی          11- برگزاری  کلاس های آموزش روش های مطالعه برای دانش آموزان 12- ثبت نام دانش آموزان در  گروه های درسی دو یا سه نفره  13-بردن دانش آموزان به نماز جمعه 14-برگزاری اردوی باغ ابریشم مخصوص کلاس های هفتم قبل از آغاز سال 15 امتیازدهی و نظرخواهی از دانش آموزان برای انتخاب دبیر در پایان سال    16- نظارت كامل بر روي اخلاق  دانش آموزان در منزل17-برگزاری طرح «همراه من باش» و خواندن درس در مدرسه در ایام امتحانات  18-برگزاری جلسات کارگروه مشاوره برای مادران 19-برگزاری اردوی استخر          20-برگزاری ختم قرآن توسط خانواده ها و دانش آموزان به صورت غير حضوري 21-برگزاری مراسم افطاری به صورت کلاسی 22-رای گیری و انتخاب شورای صلح و دوستی کلاسی و دادن يك سري از اختيارت به شوراي هر كلاس  23-پخت آش رشته برای سلامتی آقا صاحب الزمان(عج) 24-جلسات آموزش روابط اجتماعی و مهارتهای زندگی به دانش آموزان   25-برگزاری  نشست های تربیتی مدیر با دانش آموزان به صورت کلاسی   26-ثبت نام و برگزاری کلاس تری دی مکس در تابستان 27-ثبت نام و برگزاری کلاس تولید محتوا در تابستان 28-جلسات پرسش و پاسخ با دانش آموزان29- برگزاری اردوی شهر دیجیتال30- برگزاری اردوی چادگان  31- برگزاری اردوی پارک   نجف آباد همراه با پخت جوجه کباب توسط دانش آموزان  32- برگزاری جشن تکلیف کلاس های نهم 33-برگزاری مسابقات فوتسال کلاسی  34- برگزاری مسابقه ی فوتبال بین منتخب دبیران و منتخب اولیاء 35-جلسات نقدآزاد با دانش آموزان با عنوان هرچه دل تنگت می خواهد بگو 36- برگزاري اردو هاي يك روزه 37- برگزاري جلسه ی کارگروه مشاوره براي پدران 38-انجام طرح محبوبیت سنجی برای دانش آموزان  39-برگزاری برنامه یدورهم نشینی خانوادگی همراه با افطار به صورت رایگان 40-برگزاری اردوی مادران به صورت رایگان 41-برگزاری مراسم های سه شنبه های مهدویت همراه با پذیرایی42 -  برگزاري جشن بزرگ خانوادگي تلاش براي قبولين خردادماه در سينما فرهنگ 43-برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی     44-برگزاری اردوی مشهد مقدس45- برگزاری مسابقات والیبال کلاسی 46-برگزاری مسابقات هندبال کلاسی

 متولدین امروز
 پربیننده ترین مطالب
 جستجو