سامانه مدرسه هوشمند پویان



دبیـرستان غیر دولتی ایرانیان- دوره ی متوسطه اول
 پانل ورود کاربران

 دانش آموز ممتاز
کلاس: 21
 
 تقویم روز
 تابلو اعلانات
 نفرات برتر آزمون گزینه دو مرحله چهار اسفند ماه 97

نفرات برتر گزینه دو مرحله  4 (اسفندماه 97)

هفتم

هشتم

1-رضا حاجیان  74درصد

1-محمدارسلان ابراهیمی 76 درصد

2- حمیدرضا صفری  68 درصد

2- هادی آقاطاهری 75 درصد

3-محمدحسین فتحیان    62 درصد

3--علی مشتاقی فر 74 درصد

4-رضا مقصودیان 61.5 درصدد

4-محمد امین قاسمی 72 درصد

5-مهدی رفیعی 61درصد

5-  امیرحسین حاجیان 71 درصد

6- محمدحسین اکبری  59 درصد

6-علی پاشایی  70 درصد

 

7- ابوالفضل ابوترابی69درصد

  
  
  

 

نهم

1- حامد گرجی  79 درصد

2- امیرحسین حاج هاشمی   70 درصد

3-مهدی آقاطاهری 69 درصد

4-دانیال کیانی  68/5 درصد

5- عرفان حسین زاده  68 درصد

6-محمد آقامحمدی 67 درصد

6- علیرضا آقامحمدی 67درصد

 

 
 
 رتبه بندی پیشرفت تحصیلی مرحله دوم

رتبه

نام و نام خانوادگی

درصد

1

امیرحسین حاجیان

82/22

2

عارف حسینخانی

78/89

3

ابوالفضل حاجیان

76/3

4

هادی آقاطاهری

74/81

5

علی مشتاقی فر

72/59

6

مهدی قصری

71/48

7

سجاد فیاض فر

71/11

8

محمد مهدی سعیدی

70/37

 
 
پایه نهم

رتبه

نام و نام خانوادگی

امتیاز

1

امیرحسین حاجی هاشمی

80/74

2

حامد گرجی

79/63

3

محمد آقامحمدی

72/59

4

محمد حسن  رضایی

72/22

5

محمد  دری

71/11

6

مهدی آقاطاهری

68/15

7

عرفان حسین زاده   

65/93

8

جواد  روح الهی     65/93

  
 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 

 

پایه هفتم

\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n

رتبه

نام و نام خانوادگی

نمره

1  

رضا  حاجیان

6545

2

امیر عباس مختاری

6055

3

محمدحسین اکبری

5751

4

سپهر  رضایی

5735

5

مهدی  رفیعی

5536

6

رضا مقصودیان

5330

   
   
 
پایه هشتم
\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n

رتبه

نام و نام خانوادگی

نمره

1

محمد  حشمتی

7464

2

محمد ارسلان ابراهیمی7209

3

هادی آقاطاهری

6987

4

عارف حسینخانی

6952

5مهدی   قصری

6898

6

امیرحسین حاجیان

6855

   
   
 
پایه نهم
\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n

رتبه

نام و نام خانوادگی

نمره

1

امیرحسین حاج هاشمی

6036

2

محمد آقامحمدی

6019

3

حامد   گرجی

5994

4

 محمد حسن رضایی

5593

5

علیرضا آقامحمدی

5482

6

 عرفان حسین زاده

5262

   
   
 
 آنالیز نمرات ترم اول

مقایسه و رتبه بندی کلاس ها

در نمرات ترم اول

 

رتبه

نام کلاس

معدل

1

هشتم دو

18/96

2

هفتم یک

18/80

3

هفتم دو

18/72

4

هشتم یک

18/67

5

نهم یک

18/4

6

نهم دو

18/31

 

معدل کل مدرسه

18/64

 

 مقایسه نمرات پایانی امسال و سال قبل

معدل کل پایه

هفتم

هشتم

نهم

کل مدرسه

96-97

18/84

18/45

19/07

18/7

97-98

 

18/76

 

18/81

18/4

18/64

 

 

 مقام های کسب شده و برنامه های مدرسه

        

مقام های کسب شده توسط دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97

1- مقام دوم دانش آموزان پایه نهم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

2- مقام دوم دانش آموزان پایه هشتم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

3- علیرضا آقامحمدی: نفر اول مسابقات اسکیت استان ، نفر سوم کشور و مقام چهارم مسابقات جهانی مارشال 

4-امیرمهدی پرنده : کلاس هشتم،کسب سه مقام قهرمانی و سه مدال طلا در مسابقات ووشوی قهرمانی کشور و راهیابی به تیم ملی

 5-امیرحسین شیروی: کلاس نهم ، کسب مقام سوم مسابقات لینجای قهرمانی کشور

   6- ایرانیان مقام اول تیم فوتسال پیشکسوتان مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات درچه                             7-علی مجیری: نفر اول مسابقات وزنه برداری مدارس استان

 8- محمدمتین شیروی: کلاس هشتم ، مقام قهرمانی در مسابقات فوتسال نونهالان همراه با تیم ذوب آهن اصفهان در استان و راه یابی به تیم استان     

 9- ایرانیان: مقام سوم تیم فوتبال  مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات اسفریز

10- سهیل علیشاهی: نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  11- محمدجواد رستمی :نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  12- ایرانیان: مقام دوم مسابقات دوومیدانی شهرستان توسط تیم مدرسه

13- هادی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  14- مهدی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  15-دانیال نادری :نفر اول مسابقات نشریه الکترونیکی شهرستان  

16-محمد حسن رضایی : نفر اول مسابقات ساخت دست سازه جشنواره خوارزمی و راهیابی به استان

  17-سیدمحمدعارف مجیدی: کلاس هشتم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 18-مهدی آقاطاهری: کلاس نهم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 19-مهدی رفیعی: کلاس هفتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان

20- سجاد فیاض فر: کلاس هشتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان         

  21-محمد حسن رضایی : نفر دوم قرائت قرآن در پایه ی نهم

  22- امیرحسین حاجی هاشمی: نفر سوم حفظ عمومی قرآن درشهرستان

23- هادی آقاطاهری: نفر سوم حفظ ویژه قرآن درشهرستان

24-محمدمهدی سعیدی: نفر اول مسابقات نقاشی  شهرستان درپایه هشتم   

 

برخی از فعالیت های مدرسه

1-برگزاري نه  آزمون  شامل شش آزمون گزینه دو و سه آزمون پيشرفت تحصيلي2- برگزاري  آزمون هاي مبتكران براي دانش آموزان قوي 3-دادن 12 نوبت كارنامه شامل: شش نوبت كارنامه تشريحي و شش نوبت كارنامه بابت آزمون تستي4- به کارگیری یک مشاور در مدرسه به منظور کم کردن مشکلات دانش آموزان 5- شناسنایی دانش آموزان ضعیف  و ارجاع به مشاور 6-پيگيري  مرتب و منظم امور درسي به كمك خانواده ها  7- برگزاری کلاس های جبرانی در دروس پایه 8- صحبت و مشاوره مدير با دانش آموزان  9-ايجاد محيط رفاقت بين مدير ،معاونين ،دبيران و دانش آموزان10- برگزاري کلاس مکمل در برنامه به منظور گرفتن امتحان و دوره ریاضی          11- برگزاری  کلاس های آموزش روش های مطالعه برای دانش آموزان 12- ثبت نام دانش آموزان در  گروه های درسی دو یا سه نفره  13-بردن دانش آموزان به نماز جمعه 14-برگزاری اردوی باغ ابریشم مخصوص کلاس های هفتم قبل از آغاز سال 15 امتیازدهی و نظرخواهی از دانش آموزان برای انتخاب دبیر در پایان سال    16- نظارت كامل بر روي اخلاق  دانش آموزان در منزل17-برگزاری طرح «همراه من باش» و خواندن درس در مدرسه در ایام امتحانات  18-برگزاری جلسات کارگروه مشاوره برای مادران 19-برگزاری اردوی استخر          20-برگزاری ختم قرآن توسط خانواده ها و دانش آموزان به صورت غير حضوري 21-برگزاری مراسم افطاری به صورت کلاسی 22-رای گیری و انتخاب شورای صلح و دوستی کلاسی و دادن يك سري از اختيارت به شوراي هر كلاس  23-پخت آش رشته برای سلامتی آقا صاحب الزمان(عج) 24-جلسات آموزش روابط اجتماعی و مهارتهای زندگی به دانش آموزان   25-برگزاری  نشست های تربیتی مدیر با دانش آموزان به صورت کلاسی   26-ثبت نام و برگزاری کلاس تری دی مکس در تابستان 27-ثبت نام و برگزاری کلاس تولید محتوا در تابستان 28-جلسات پرسش و پاسخ با دانش آموزان29- برگزاری اردوی شهر دیجیتال30- برگزاری اردوی چادگان  31- برگزاری اردوی پارک   نجف آباد همراه با پخت جوجه کباب توسط دانش آموزان  32- برگزاری جشن تکلیف کلاس های نهم 33-برگزاری مسابقات فوتسال کلاسی  34- برگزاری مسابقه ی فوتبال بین منتخب دبیران و منتخب اولیاء 35-جلسات نقدآزاد با دانش آموزان با عنوان هرچه دل تنگت می خواهد بگو 36- برگزاري اردو هاي يك روزه 37- برگزاري جلسه ی کارگروه مشاوره براي پدران 38-انجام طرح محبوبیت سنجی برای دانش آموزان  39-برگزاری برنامه یدورهم نشینی خانوادگی همراه با افطار به صورت رایگان 40-برگزاری اردوی مادران به صورت رایگان 41-برگزاری مراسم های سه شنبه های مهدویت همراه با پذیرایی42 -  برگزاري جشن بزرگ خانوادگي تلاش براي قبولين خردادماه در سينما فرهنگ 43-برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی     44-برگزاری اردوی مشهد مقدس45- برگزاری مسابقات والیبال کلاسی 46-برگزاری مسابقات هندبال کلاسی

 آزمون
 مدرسه زندگی
 آمار بازدید ها
 نفرات برتر مسابقات سال 98-97

مقام های کسب شده توسط دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97

1- مقام دوم دانش آموزان پایه نهم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

2- مقام دوم دانش آموزان پایه هشتم در بین مدارس پسرانه آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه  

3- علیرضا آقامحمدی: نفر اول مسابقات اسکیت استان ، نفر سوم کشور و مقام چهارم مسابقات جهانی مارشال 

4-امیرمهدی پرنده : کلاس هشتم،کسب سه مقام قهرمانی و سه مدال طلا در مسابقات ووشوی قهرمانی کشور و راهیابی به تیم ملی

 5-امیرحسین شیروی: کلاس نهم ، کسب مقام سوم مسابقات لینجای قهرمانی کشور

   6- ایرانیان مقام اول تیم فوتسال پیشکسوتان مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات درچه                             7-علی مجیری: نفر اول مسابقات وزنه برداری مدارس استان

 8- محمدمتین شیروی: کلاس هشتم ، مقام قهرمانی در مسابقات فوتسال نونهالان همراه با تیم ذوب آهن اصفهان در استان و راه یابی به تیم استان     

 9- ایرانیان: مقام سوم تیم فوتبال  مجموعه مدارس ایرانیان در مسابقات اسفریز

10- سهیل علیشاهی: نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  11- محمدجواد رستمی :نفر دوم مسابقات کونگ فو شهرستان

  12- ایرانیان: مقام دوم مسابقات دوومیدانی شهرستان توسط تیم مدرسه

13- هادی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  14- مهدی آقاطاهری: نفر دوم مسابقات دو ومیدانی شهرستان و راهیابی به تیم شهرستان

  15-دانیال نادری :نفر اول مسابقات نشریه الکترونیکی شهرستان  

16-محمد حسن رضایی : نفر اول مسابقات ساخت دست سازه جشنواره خوارزمی و راهیابی به استان

  17-سیدمحمدعارف مجیدی: کلاس هشتم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 18-مهدی آقاطاهری: کلاس نهم، نفر اول مسابقات خوشنویسی  شهرستان

 19-مهدی رفیعی: کلاس هفتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان

20- سجاد فیاض فر: کلاس هشتم، نفر دوم تفسیر قرآن شهرستان         

  21-محمد حسن رضایی : نفر دوم قرائت قرآن در پایه ی نهم

  22- امیرحسین حاجی هاشمی: نفر سوم حفظ عمومی قرآن درشهرستان

23- هادی آقاطاهری: نفر سوم حفظ ویژه قرآن درشهرستان

24-محمدمهدی سعیدی: نفر اول مسابقات نقاشی  شهرستان درپایه هشتم   

 

برخی از فعالیت های مدرسه

1-برگزاري نه  آزمون  شامل شش آزمون گزینه دو و سه آزمون پيشرفت تحصيلي2- برگزاري  آزمون هاي مبتكران براي دانش آموزان قوي 3-دادن 12 نوبت كارنامه شامل: شش نوبت كارنامه تشريحي و شش نوبت كارنامه بابت آزمون تستي4- به کارگیری یک مشاور در مدرسه به منظور کم کردن مشکلات دانش آموزان 5- شناسنایی دانش آموزان ضعیف  و ارجاع به مشاور 6-پيگيري  مرتب و منظم امور درسي به كمك خانواده ها  7- برگزاری کلاس های جبرانی در دروس پایه 8- صحبت و مشاوره مدير با دانش آموزان  9-ايجاد محيط رفاقت بين مدير ،معاونين ،دبيران و دانش آموزان10- برگزاري کلاس مکمل در برنامه به منظور گرفتن امتحان و دوره ریاضی          11- برگزاری  کلاس های آموزش روش های مطالعه برای دانش آموزان 12- ثبت نام دانش آموزان در  گروه های درسی دو یا سه نفره  13-بردن دانش آموزان به نماز جمعه 14-برگزاری اردوی باغ ابریشم مخصوص کلاس های هفتم قبل از آغاز سال 15 امتیازدهی و نظرخواهی از دانش آموزان برای انتخاب دبیر در پایان سال    16- نظارت كامل بر روي اخلاق  دانش آموزان در منزل17-برگزاری طرح «همراه من باش» و خواندن درس در مدرسه در ایام امتحانات  18-برگزاری جلسات کارگروه مشاوره برای مادران 19-برگزاری اردوی استخر          20-برگزاری ختم قرآن توسط خانواده ها و دانش آموزان به صورت غير حضوري 21-برگزاری مراسم افطاری به صورت کلاسی 22-رای گیری و انتخاب شورای صلح و دوستی کلاسی و دادن يك سري از اختيارت به شوراي هر كلاس  23-پخت آش رشته برای سلامتی آقا صاحب الزمان(عج) 24-جلسات آموزش روابط اجتماعی و مهارتهای زندگی به دانش آموزان   25-برگزاری  نشست های تربیتی مدیر با دانش آموزان به صورت کلاسی   26-ثبت نام و برگزاری کلاس تری دی مکس در تابستان 27-ثبت نام و برگزاری کلاس تولید محتوا در تابستان 28-جلسات پرسش و پاسخ با دانش آموزان29- برگزاری اردوی شهر دیجیتال30- برگزاری اردوی چادگان  31- برگزاری اردوی پارک   نجف آباد همراه با پخت جوجه کباب توسط دانش آموزان  32- برگزاری جشن تکلیف کلاس های نهم 33-برگزاری مسابقات فوتسال کلاسی  34- برگزاری مسابقه ی فوتبال بین منتخب دبیران و منتخب اولیاء 35-جلسات نقدآزاد با دانش آموزان با عنوان هرچه دل تنگت می خواهد بگو 36- برگزاري اردو هاي يك روزه 37- برگزاري جلسه ی کارگروه مشاوره براي پدران 38-انجام طرح محبوبیت سنجی برای دانش آموزان  39-برگزاری برنامه یدورهم نشینی خانوادگی همراه با افطار به صورت رایگان 40-برگزاری اردوی مادران به صورت رایگان 41-برگزاری مراسم های سه شنبه های مهدویت همراه با پذیرایی42 -  برگزاري جشن بزرگ خانوادگي تلاش براي قبولين خردادماه در سينما فرهنگ 43-برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی     44-برگزاری اردوی مشهد مقدس45- برگزاری مسابقات والیبال کلاسی 46-برگزاری مسابقات هندبال کلاسی

 متولدین امروز
 پربیننده ترین مطالب
 جستجو